Erhan Güzel

Çatalca kırmızı beyaza büründü

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün " Bugün benim doğum günüm" dediği ve geleceğimiz olan gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105.yılında Çatalca'da görkemli törenlerle kutlandı.

Devamını Oku »

İmamoğlu’dan Güzel’e tebrik ziyareti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel’e tebrik ziyaretinde bulundu. Çatalca ve yakın ilçelerin Kanal İstanbul, Terkos Gölü ve çevresi, kaçak yapılaşmalar, yoğun imar çalışması gibi İstanbul'un gelecek projeksiyonunu tehdit eden sorunları olduğuna dikkat çeken İmamoğlu, “Özellikle arazi büyüklüğü açısından Çatalca, Silivri, Eyüpsultan, Arnavutköy; karşıda Şile, Pendik gibi, bu alanlarda çok hassas bir sürecin yönetilmesini istiyoruz. Bu yönleriyle önemli bir makamdasınız. Çok önemli bir sorumluluğun evresinde görev yapacaksınız. Tabiri caizse yapacağımız çok iyi şeylerle ve yapmayacağımız kötü şeylerle, tarihe geçmenin bir aşamasındayız” dedi. 

Devamını Oku »

Erhan Güzel: Bırakılan borç nedeniyle rahat uyku uyuyamıyorum

Çatalca Belediye Meclisi'nde borç tartışması yaşandı. AK Parti Grubu, 1 milyar 120 milyon borç olmadığını, toplam borcun 761 milyon olduğunu savundu. Belediye Başkanı Erhan Güzel ise “Keşke borç sizin dediğiniz kadar olsa. Ben de geceleri rahat uyuyabilsem. Ben bu borç nedeniyle rahat uyku uyuyamıyorum” açıklamasını yaptı.

Devamını Oku »

Erhan Güzel bayramı Çatalcalılarla geçirdi

Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel Ramazan Bayramının ilk gününü ilçe halkıyla bayramlaşarak geçirdi. Bayram namazı için daha önceden verdiği sözü tutarak Aydınlar Mahallesine giden Başkan Erhan Güzel bayram namazı öncesi ve sonrasında mahalle sakinleriyle bayramlaştı. Güzel, bayram boyunca Çatalca'ın köylerini gezerek vatandaşlarla bayramlaştı

Devamını Oku »

Erhan Güzel