13 Temmuz 2024
 • Ahmediye mahallesi yeni muhtarlık binasına kavuştu

 • Büyükçekmece Belediyesi’nin vatandaşların daha iyi bir ortamda hizmet alabilmeleri için ilçe genelinde modernize ettiği mahalle muhtarlıkları kapsamında Ahmediye mahalle muhtarlığı törenle açıldı.

  “Bu muhtarlık buraya çok yakıştı’’

  Büyükçekmece Belediyesi tarafından yaptırılan Ahmediye Mahallesi muhtarlığı açılış töreninde konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, muhtarlığın mahalleye çok yakıştığını ifade ederek şunları söyledi: ‘’Muhtarlıklar demokrasi için çok önemlidir. Demokrasinin eşiğidir. Belediyeler demokrasinin beşiğidir. Bu arkadaşlarımız demokrasinin ilk temsilcileridir. Bunlar önemli yerlerdir. Bu muhtarlık buraya çok yakıştı. Yapan arkadaşlarıma, fen işleri müdürlüğümüze, park ve bahçeler müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum. Muhtarlığın mahallemize, Ahmediye Köyümüze, muhtarlara hayırlı olmasını diliyorum. Burada bulunan muhtarlarımıza, aday muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Hepsinin görevi bu millete bizimle beraber hizmet etmektir. Hayırlı, uğurlu olsun muhtarlığımız.’’

  CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Halis Çiçekçi, 24. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen törende Ahmediye Mahalle Muhtarı Erdinç Kartal, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir