20 Temmuz 2024
  • AKGÜN’DEN KÖPRÜ TEŞEKKÜRÜ

    İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde bütçe görüşmeleri tamamlandı ve Büyükçekmece Belediyesi bütçesi de onaylandı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün bu vesileyle Büyükşehir Meclisinde söz alarak bir teşekkür konuşması yaptı.

  • Başkan Dr. Akgün şunları söyledi:  “Uzun yıllardır yapımı için uğraş verdiğimiz Büyükçekmece D-100 Karayolu üzerindeki dört köprünün tamamının yapımı bitmek üzeredir.  Biten kısmı bile trafiği oldukça rahatlatmış, çökmekte olan eski köprülerin yerine güvenlikli yeni köprüler yapılmıştır. Ayrıca Beylikdüzü- Silivri metrobüs hattı yapımı için İBB’nin 2018 bütçesinde ödenek ayırmasından dolayı İBB eski Başkanı Sn. Dr. Kadir Topbaş, İBB Başkanı Sn. Av. Mevlüt Uysal ve İBB Meclisinin tüm üyelerine şahsım, Belediye Meclisimiz ve büyük Büyükçekmece  ailem adına teşekkür ediyorum.”

    Başkan Dr. Hasan Akgün ayrıca, “Metrobüs hattının, Büyükçekmece’miz ve bölgemiz için ne kadar önemli olduğunu yıllardır dile getiriyorum. Yapılacak çalışmaların da yakından takipçisi olacağım” dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir