23 Haziran 2024
 • BAKIRKÖY’DE ÇOCUK FESTİVALİ

  Yedincisi düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Gençlik Festivali, Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde başladı.

 • Bakırköy Belediyesi Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşen festivale bu yıl; Kazakistan, Malta, Ukrayna, Bulgaristan, Moldova, Romanya, Litvanya, Rusya, İngiltere ve Türkiye’den ekipler katılıyor.

  Dünya Festivaller Birliği(WAFA) tarafından düzenlenen festivale katılan ülkelerin ekipleri Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyaret ederek festivale evsahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.

  Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da Bakırköy’ü Türkiye’nin kültür-sanat başkenti yapma iddialarının olduğunu belirterek 10 ülkenin katılacağı uluslararası festivale katkı sunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Kerimoğlu ayrıca 17 Aralık’a kadar sürecek festivale bütün Bakırköylüleri ve İstanbulluları davet etti.

  Festival Komitesi Başkanı Tolga Gürdil de festival kapsamında yarın(Cuma) Shining Star(Parlayan Yıldız) müzik yarışmasının da yapılacağını söyledi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir