23 Haziran 2024
 • BAKIRKÖY’E BÜYÜK ÖVGÜ

  Ülkemize yarışma için gelen Ukrayna Paletli Yüzme Milli Takımı antrenörü Sayın Yakovlev Evgeniy ve Dünya ikincisi milli sporcu Yulia Chumak, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu  ziyaret ederek özellikle Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde spora verdikleri destekten dolayı kutladılar.

 • Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü tesislerini gezdiklerini ve  sporun pekçok branşında ücretsiz verilen hizmeti yerinde gördüklerini ifade eden Evgeniy ve Chumak,” Paletli yüzmede en önemli rakiplerimiz niçin Bakırköylü sporcular daha iyi anladık”dediler.

  Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bakırköy Belediyesi olarak amatör sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde 12 dalda 7’den 77’ye Bakırköylülere ücretsiz  hizmet veriyoruz. Bakırköylü sporcularımızın milli takımlarımızda yer alması da bizim en büyük gururumuzdur.”

  Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu ile Evgeniy ve Chumak karşılıklı forma hediye ederlerken Başkan Kerimoğlu ayrıca günün anısına madalya da sundu.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir