18 Haziran 2024
 • Başakşehir’de sağlık yatırımlarına yenileri ekleniyor

 • Başakşehir Belediyesi, ilçe genelindeki sağlık yatırımlarına yenilerini ekliyor. Başakşehir Mahallesi’nde yapımına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanan Ayşe Dağ Aile Sağlığı Merkezi’nin açılışı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Başakşehirlilerin katılımıyla yapıldı.

  Birinci basamak sağlık hizmetleri

  Sağlığın şehri Başakşehir’de yatırımlara devam ettiklerini söyleyen Başkan Kartoğlu, “Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile sağlığın merkezi haline dönüşen ilçemize bir sağlık yatırımı daha kazandırdık. Acil müdahale odası, aşı ve bebek izleme, gebe izleme ve aile planlama ile muayene odalarıyla komşularımız hastaneye gitmeden birinci basamak sağlık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilecek.” diye konuştu.

  Sağlıkta marka şehir

  Yapılan yeni yatırımlarla Başakşehir’in sağlık altyapısını güçlendirdiklerini ifade eden Başkan Kartoğlu, “Başakşehir’imizin tarihten gelen sağlığın merkezi olma geleneğini Türkiye Yüzyılı’nda da kararlılıkla sürdürüyoruz. Üretim mekanizmamızı her zaman diri tutuyoruz. Yenilikleri şehrimize kazandırarak sağlık altyapımızı daha ulaşılabilir ve konforlu hale getiriyoruz.” dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir