• BİEN REKLAM GELENEKSEL İFTARINI YAPTI

  Bölgenin köklü reklam ajansı Bien Reklam Ajansı, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar programını bu ramazanda gerçekleştirdi.

 • Yakuplu Saklı Deniz Restaurant’ta düzenlenen iftar programına alanında uzman reklam firması yöneticileri, ajans yöneticileri, Bien Reklam çözüm ortakları, Bien Reklam çalışanları ve basın mensupları katıldı.

  Bien Reklam Yönetim kurulu başkanı Muhammed Ateş iftar a katılan konuklarını selamlayarak teşekkür etti.

  “ÖNCELİĞİMİZ İNSAN BİRİKTİRMEK OLDU”

  Ateş, “Değerli Dostlarımız, Değerli Çözüm Ortaklarımız,
  Bien Reklam ailesinin değerli fertleri,
  bu güzel akşamda sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz. Bu yola çıkarken önceliğimizi insan biriktirmek olarak belirledik ve bu doğrultuda hareket ettik. Geldiğimiz nokta da ne kadar doğru birikimlerimizin olduğunu görmekten ayrıca kıvanç duyuyorum. Biz müşterilerimizi de tedarikçilerimizi de hep bir dost olarak gördük ve görmeye devam edeceğiz. Bu sebeple bizi tercih eden değerli müşterilerimize; her koşulda bizimle olan kıymetli tedarikçilerimize ve fedakar çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Dostluğumuzun bir ömür sürmesini rabbimizden temenni ediyorum.
  Hepinize bu güzel akşamda yer aldığınız için içten teşekkür ediyorum. İyi kötü anılarımızı paylaşacağımız nice günler geçirmek dileğiyle afiyet olsun. Burada bizimle olduğunuz için Bien ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir