• Bora Balcıoğlu: Silivri’nin tarihinde yeni bir sayfa açıldı

  31 Mart yerel seçimlerinde Silivri'nin yeni Belediye Başkanı seçilen Bora Balcıoğlu, seçim konuşmasını Silivri Sahilin'deki Atatürk Meydanı'nda gerçekleştirdi.

 • Silivri’de yeni Belediye Başkanı seçilen Bora Balcıoğlu, seçim zaferinin ardından, Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda zafer konuşmasını yapmak üzere vatandaşlarla bir araya geldi. Yaklaşık 20 bin hemşerisiyle birlikte yeni bir dönemin başlangıcını kutlayan Bora Balcıoğlu “Güzel Silivri’min güzel insanları!” diye seslendiği kalabalığa umut ve heyecan dolu bir konuşma yapan Balcıoğlu, Silivri’nin tarihinde yeni bir sayfanın açıldığını müjdeledi.

  BAŞARI SİLİVRİ’NİN ORTAK BAŞARISI

  Meydanda toplanan binlerce vatandaşa hitap eden Balcıoğlu, “Bu akşam Silivri’miz kazandı, Silivri’mizin kadınları, çocukları, yaş almış büyükleri kazandı,” diyerek, zaferin sadece bir kişinin veya bir grubun değil, tüm Silivri’nin ortak başarısı olduğunu vurguladı. Balcıoğlu, seçim sonuçlarının ardından, katılımcı demokrasi anlayışıyla, tüm Silivrili vatandaşların sesini daha gür çıkaracaklarını belirtti.

  KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

  Sevgi, saygı ve huzur dolu bir Silivri vizyonunu paylaşan Balcıoğlu, “Kim olursa olsun, düşüncesi ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, hiçbir hemşehrimizi arkada bırakmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz,” diyerek, herkesi kucaklayacaklarını ve eşit hizmet götüreceklerini ifade etti. Balcıoğlu’nun bu sözleri, meydandaki coşkuyu daha da artırdı.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir