13 Temmuz 2024
  • Çatalcalılar kültür turları ile tarihi yerlere yolculuk ediyor

  • “Tarihin İzinde İstanbul Turları” programlarına Çatalcalılar’dan yoğun ilgi. Başvuruları hafta içi saat 08.30 – 17.00 arası Çatalca Belediyesi’nin 444 61 02 numaralı hattından Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 1307 dahili numarasını arayarak turlara katılabilirsiniz.

    Program dahilinde; Beylerbeyi Sarayı, Nevmekân Bağlarbaşı, Çamlıca Tepesi ve İslam Medeniyetleri Müzesi’ne ziyaretler gerçekleştiriliyor.

    Turlar ile ilgili açıklama yapan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner; “Görev süremiz boyunca sadece ilçemiz tarihine geçen hizmetlerimizi gerçekleştirmedik. İlçemiz tarihine geçen hizmetlerimizin yanı sıra, halkımızın kültür, sanat ve spor faaliyetlerine büyük önem verdik. Bu anlamda birçok faaliyetimize birde kültür turlarımızı ekledik. Bu turlarımızda halkımızın neşesi ve eğlencesine şahit olmak ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Daha nice değerli organizasyonlarda buluşmak umuduyla tüm halkımıza kültür turlarımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim” dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir