11 Temmuz 2024

Genel

METİN KARAKOÇ DA GÖREVDEN ALINDI

Bölgede uzun yıllar yerel ve ulusal alanda görev yapan tecrübeli gazeteci Esenyurt Belediyesi Basın ve Yayın Müdürü Metin Karakoç görevinden alındı. Mesleki tecrübesi ile bilinen Karakoç 20 yıla yakın sırasıyla Basın Danışmanlığı, Dış İlişkiler Müdürlüğü, Basın ve Yayın Müdürü olarak görev yaptı. Esenyurt Belediyesi Başkanı Ahmet Özer tarafından, belediye de …

Devamını Oku »

Sıcak havalarda Kırım Kongo vakalarına dikkat!

Keneler doğada özellikle kırsal kesimde çok yaygın canlılardır ve bazı hastalıklar için risk oluşturabilmektedirler. Özellikle son yıllarda Kırım Kongo Kanamalı ateşi, Tularemi, Lyme hastalığı en sık görülen kene kaynaklı hastalıklardır. İlkbahar ve yaz aylarında kırsal kesimde insanların daha sıklıkla bulunmasından dolayı bu hastalıklar bu mevsim dönemlerinde daha sık görülmektedir.

Devamını Oku »

Togay Çoban: Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Togay Çoban AK Parti İBB ve Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Esenyurt Grup Başkanvekili: Ülkemizin ve milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu güçlendiren, paylaşmanın ve bereketin anlam kazandığı bir Kurban Bayramı temennisiyle, Kurban Bayramı’mız mübarek olsun.

Devamını Oku »

Kurban Bayramımız mübarek olsun

Esencan Hastanesi: Ülkemizin ve milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu güçlendiren, paylaşmanın ve bereketin anlam kazandığı bir Kurban Bayramı temennisiyle, Kurban Bayramı’mız mübarek olsun.

Devamını Oku »