• Günay Musayeva güzelliğiyle büyüledi

 • Geçtiğimiz aylarda Koşuyolu şubesini iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok değerli ismin katılımıyla misafirlerine açan ”Minalya Güzellik By Demoo”nun Nişantaşı şubesinin yeni yüzü her projesiyle adından sıklıkla söz ettiren başarılı model Günay Musayeva oldu.

  Türkiye’de bir ilk olan ”Minalya Güzellik By Demoo”; güzellik ve sağlık alanında uzman ekibiyle hızlı ve pratik çözümleri tek çatıda sunarak, yoğun yaşam temposunda kişilerin ihtiyaç duydukları sağlık ve güzellik konularında hayatı kolaylaştırıyor. 

  İlk seansta 3-5 cm incelme garantisi veren Power Shape cihazıyla merkezde, bölgesel incelmeye büyük destekler sağlanarak G5 ve Lenf Drenaj cihazları ile de destekleniyor. 

  Kalıcı makyaj, selülit ve çatlak tedavisi, dövme silme, Pro Lazer işlemlerinin yanı sıra misafirlere; güzelliklerine eşlik edecek protez tırnak, ciltte mucize etkileri olan Dermapeel, tek seansta akne ve leke tedavisinde mucizevi sonuçlar sunuluyor.

  ”Minalya Güzellik By Demoo” kurucularından aynı zamanda Filipinler’de Miss Earth güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden genç girişimci Demet Karadeniz; güzellik sektörüne tecrübeleri ile yeni bir soluk getiren uzman kadrosu eşliğinde, hijyen ve kaliteyi en ön planda tutarak misafirlerinin kişisel ihtiyaçlarına yönelik her detayı vakitten tasarruf ederek ve iyi vakit geçirerek çözümleyebileceğini belirtti. Kendi kozmetik markası da olan “Demet Karadeniz” güzellik sektörüne yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir