22 Haziran 2024
 • Hanna ve Minik Canavarlar çocuklarla buluştu

  YouTube’un resmi iş ortağı dijital strateji ajansı Wediacorp’un WediaEntertainment markası ile çocuklarla buluşan yepyeni animasyon filmi olan "Hanna ve Minik Canavarlar" şimdi tüm sinemalarda.

 • Bu eğlenceli film, çocukların dikkatini çekecek renkli dünyası ve heyecan dolu macerasıyla karşımızda.

  Monsterville’e hoş geldiniz

  Monsterville, canavarların insanlar arasında yaşamaktan sıkıldığı ve kendi başlarına mutlu mesut yaşadıkları bir kasaba. Ama işler değişiyor! Çünkü küçük bir kız olan Hanna, bir gün Monsterville’e girmeyi başarıyor. Canavarlar, Hanna’nın gelişiyle birlikte hem şaşkına dönüyor hem de kasabalarını tehlikeye atıyorlar. Acaba Hanna, canavarlarla arkadaş olmayı başarabilecek mi?

  Renkli ve macera dolu

  Hanna ve Minik Canavarlar. sadece eğlenceli değil, aynı zamanda öğretici de! Çocuklar, bu macera dolu hikayede arkadaşlığın, cesaretin ve farklılıkların değerini öğreniyorlar. Film, zengin renkleri ve yaratıcı kurgusuyla tam anlamıyla bir görsel şölene dönüşüyor.

  Sinema zamanı

  Bu büyüleyici film, ailenizle birlikte geçireceğiniz bir hafta sonunu unutulmaz kılacak. Eğer çocuklarınızı eğlenceli ve öğretici bir animasyon filmiyle ödüllendirmek istiyorsanız, “Hanna ve Minik Canavarlar” tam size göre!

  Unutmayın! Hanna ve Minik Canavarlar şimdi tüm seçkin sinemalarda.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir