13 Temmuz 2024
  • Hüseyin Kaya: Beylikdüzü’ne değer katmak için yola çıktık

  • AK Parti Beylikdüzü cephesinde Belediye Başkan Adayının belli olmasının ardından meclis üyesi aday adayları da saha çalışmalarına hız verdi. Bu saha çalışmaları içerisinde en çok dikkat çekeni ise AK Parti Aday Adayı Hüseyin Kaya’nın gerçekleştirdiği ziyaret oldu. Kaya, geçtiğimiz günlerde Gürpınar Cemevi’ne gerçekleştirdiği ziyaret ile Ak Parti ve kendisi adına destek istedi.

    Kaya ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada Alevi kökenli bir aday olarak Cemevi ziyaretlerini çok önemsediğini belirtti ve “Yaklaşan yerel seçim süreci öncesi partim ve kendi adıma gerçekleştirdiğim ziyarette bizlere kapılarını açan ve bizleri nezaket içerisinde ağırlayan Cemevi başkanımız Ali Dalgın’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

    Kaya gerçekleştirdiği ziyarette yerel, kültürel ve ülke gündemine dair verimli bir görüş alışverişinde bulunduklarını vurgularken “Ali Dalgın Başkanın ziyaret esnasında söylediği ‘Biz hiç kimsenin arka bahçesi değiliz’ söylemi ile Cemevlerimizin bizler için birer ibadethane olduğunu ve hiçbir partinin arka bahçesi olmadığını özellikle vurgulaması beni ayrıca mutlu etti. Bizlerin bu süreçte tek amacı Beylikdüzü’ne değer katmak, bunun için yola çıktık ve mücadelemiz sonuna kadar sürecek” açıklamasında bulundu.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir