13 Temmuz 2024
 • İBB’nin 3 iştirak şirketine ödül

  İBB’nin 3 iştirak şirketi, TÜHİD tarafından başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Altın Pusula Ödül programı kapsamında ödüle layık görüldü.

 • Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün en önemli ödül programlarından biri olan ‘Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ 22. kez sahiplerini buldu. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen törende, BELBİM AŞ, Medya Aş ve İSPER AŞ olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) 3 iştiraki ödül aldı.

  ‘YETERSİZ BAKİYE DEVRİNE SON’ PROJESİNE ÖDÜL

  İBB’nin akıllı ödeme sistemleri alanında çalışmalar yapan iştirak şirketi BELBİM, “Finansal Ürün, Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri” kategorisinde, İstanbulkart Mobil ile “Yetersiz Bakiye Devrine Son” projesiyle ödül kazandı. Yetersiz bakiye nedeniyle yolda kalma ve ulaşım hizmetinin kesintiye uğramasını önleyen proje, iki özelliği ile öne çıkıyor.

  İstanbulkart Mobil içerisine eklenen Otomatik Yükleme Talimatı sayesinde;

  Kullanıcının bakiyesi belli bir tutara düştüğünde yine kullanıcı tarafından belirlenen tutar, otomatik olarak (tanımladığı karttan) yükleniyor.

  Acil limit özelliği sayesinde ise;

  Kullanıcı geçiş yaparken kartında yeteri kadar limit yoksa, eksik olan limit BELBİM tarafından karşılanıyor ve sonra kullanıcı ilk yükleme yaptığında, BELBİM’İn karşıladığı kısım bakiyeden düşüyor.

  İSTANBUL KARİYER VE İSTİHDAM FUARI & ZİRVESİ PROJESİ’NE ÖDÜL

  İSPER koordinasyonu ile İBB Bölgesel İstihdam Ofisi ve Gençlik Spor Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen, iş arayanlar ile iş verenleri buluşturan İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi Kamu Kuruluşları kategorisinde ödüle layık görüldü. Bu sene üçüncüsü düzenlenecek Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi, İstanbul ve çevre illerden bugüne kadar 50 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı.

  Fuarlara gelip iş arayanlara aynı zamanda İBB Bölgesel İstihdam Ofisi’nin yüz yüze mülakatları ve eğitim seminerleri verilirken, Enstitü İstanbul İSMEK tarafından da çeşitli atölyeler gerçekleştirildi.

  PROJELERİN İLETİŞİM KAMPANYASINI GELİŞTİREN MEDYA AŞ’YE 2 ÖDÜL 

  Her iki projenin iletişim stratejisini hazırlayan ve kampanyalarını geliştiren, outdoor çalışmalarını ve sosyal medya kanallarını odağına alarak kampanya süreçlerini yürüten Medya AŞ de, Altın Pusula’dan bu projeler ile 2 ödül almaya layık görüldü.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir