ALTIN 495,98-0,08%
BITCOIN 2748337,93%
11 Mart 2021
İstanbul
25°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Konforlu Lazer Epilasyonun Adresi Buz Lazer Epilasyon Adana

Konforlu Lazer Epilasyonun Adresi Buz Lazer Epilasyon Adana

Lazer epilasyona ilgi arttıkça lazer epilasyon merkezlerinin sayısı da aynı oranda artıyor. Günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi Buz Lazer. Adana Lazer Epilasyon merkezleri arasında da durum aynı. Lazer Epilasyon Adana merkezlerinde en fazla yoğunluk Buz Lazer merkezlerinde.

ABONE OL
11 Mart 2021 16:01
Konforlu Lazer Epilasyonun Adresi Buz Lazer Epilasyon Adana
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lazer epilasyona ilgi arttıkça lazer epilasyon merkezlerinin sayısı da aynı oranda artıyor. Günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi Buz Lazer. Adana Lazer Epilasyon merkezleri arasında da durum aynı. Lazer Epilasyon Adana merkezlerinde en fazla yoğunluk Buz Lazer merkezlerinde.

Buz Lazer Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Buz Lazer her şeyden önce FDA onayına sahip güvenli bir sistem. Hakkında birçok klinik çalışma mevcut, bu çalışmalar ile Buz Lazer etkili olduğunu kanıtlamış durumda. Etkili ve kalıcı sonuçlar lazer epilasyon için elbette olmazsa olmaz. Buz Lazer kanıtlanmış etkinlik ve kalıcılığı konforla birleştiriyor, bu nedenle de çok tercih ediliyor.

Buz Lazer konforlu bir lazer epilasyon sunuyor. Çünkü, ağrısız ve acısız bir yöntem. Cildi etkili bir şekilde soğutan ICE Teknolojisi, patentli SHR uygulama yöntemi gibi yenilikçi teknolojilere sahip. Yenilikçi teknolojiler sayesinde aynı zamanda güvenli bir lazer epilasyon mümkün oluyor. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde karşılaşılabilen cilt yanığı riski Buz Lazer ile neredeyse tamamen ortadan kalkmış durumda.

Etkili Cilt Soğutma, Ağrısız Lazer Epilasyon

Ülkemizde Buz Lazer olarak lanse edilen Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazları, 10 yıllık araştırmalar sonucu geliştirilmiş. Amaç; etkili olduğu kadar konforlu bir lazer epilasyon. Bu iki kriteri de karşılayan Buz Lazer patentli teknolojiler ile donatılmış bir sistem.

Patentli ICE Teknolojisi etkili bir cilt soğutma sağlıyor. Cilt, tüm epilasyon seansı boyunca -3 dereceye kadar soğutuluyor. Soğutma, tedavi başlığının ucundan sağlanıyor. Tedavi başlığı cilde temas ettiği zaman buz gibi serinlik hissediliyor ve cilt hemen ferahlamaya başlıyor. Tüm seans devam eden bu etkili soğutma, cilt yüzeyinin ısınmasını ve buna bağlı ağrı hissini ortadan kaldırıyor.

Patentli SHR uygulama tekniği ise lazer epilasyonda yeni bir dönemi temsil ediyor. Bu yöntemde tedavi başlığı ciltte masaj yapar gibi hareket ettiriliyor. Kıllar kademeli olarak ısıtıldığı için cilt yüzeyinde ısı birikimi olmuyor. Bu yöntem hem ağrıyı azaltıyor hem de cilt yüzeyini koruyor. Ciltte yanık, iz, leke oluşmasını engelliyor.

Buz Lazer yukarıda kısaca özetlediğimiz patentli teknolojiler ile ağrısız, acısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunuyor. Bu nedenle de günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak öne çıkıyor.

Buz Lazer ile Her Mevsim Güvenli Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon amacıyla üç lazer dalga boyu kullanılır: Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG. Her bir dalga boyunun kendine has avantajları mevcuttur. Buz Lazer, bu üç dalga boyunu tek bir sistemde birleştiren dünyanın ilk üç dalga boylu lazer epilasyon sistemi. Her üç dalga boyunun avantajlarından yaralanarak, tüm cilt tiplerinde güvenli lazer epilasyon yapılmasını sağlıyor. Özellikle esmer ve bronz tenli kişilerde ciltte yanık, renk değişimi riski olmadan lazer epilasyon yapılmasına olanak tanıyor.

Buz Lazer bronz cilt dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonu için FDA onayına sahip. Yaz aylarında diğer birçok lazer epilasyon yönteminde olduğu gibi cilt renginin açılmasını beklemeden Buz Lazer yaptırmak mümkün. Aktif güneşe çıktıktan bir hafta sonra Buz Lazer yapılabiliyor. Yaz aylarında lazer epilasyon yapılabilmesi ile de Buz Lazer önemli bir avantaj sağlıyor. Bu durum kuşkusuz hem uygulama yaptıranlar hem de kullanıcılar açısından son derece önemli.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP
Doktorya

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.