18 Temmuz 2024
 • KUDÜS İÇİN ORTAK BİLDİRİ

  Çatalca Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Akın başkanlığında Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

 • Çatalca Belediye Meclisi Aralık ayı ikinci oturumu, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma planına karşı TBMM Genel Kurulunda siyasi parti gruplarının hazırladığı ortak bildirinin okunması ile başladı. Çatalca Belediye Meclisi Başkan Vekili Ufuk Akın tarafından okunan bildiri sonrası Başkan Akın, Çatalca Belediye Meclisi Parti Gruplarının parti ayrımı olmaksızın bu deklarasyona iştirak ettiğini belirtti.

  Gündem maddeleri görüşüldü

  Meclis toplantısı; bir önceki mecliste  “Müdürlükler arası ödenek aktarması” ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilen teklifine dair komisyon raporunun okunması ile devam etti. Yapılan oylama sonucu teklif ve oy birliği ile kabul edildi. “ 1/1000 Ölçekli Subaşı Mahallesi İmar Plan itirazları” ile ilgili ikinci gündem maddesi İmar Komisyon raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.

  2018 ülkemize ve dünyaya barış  ve huzur getirsin

  Çatalca Belediyesi 2017 Yılı Aralık Ayı Toplantısının 2. Birleşimi, Meclis Başkanı Ufuk Akın, CHP Grup Başkan Vekili Halil Gök ve AK Parti Grup Başkan Vekili Celalettin Sonkaya’nın 2018 yılına dair ülkemiz ve dünya adına barış, kardeşlik ve huzur getirmesi dilek ve temennileri ile 2 Ocak 2018 Salı günü saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir