ALTIN 1.866,38-1,07%
BITCOIN 1267344-0,29%
10 Aralık 2023
İstanbul
10°

KAPALI

06:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

Savaş Taşkın “Esenyurt Yüzyılı” parolası ile sahaya indi

Savaş Taşkın “Esenyurt Yüzyılı” parolası ile sahaya indi

AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Savaş Taşkın; Esenyurt'ta 2024 yerel seçimleriyle birlikte şehrin kaderini değiştirecek önemli projeleri ile ortaya çıkıyor:

ABONE OL
19 Kasım 2023 18:22
Savaş Taşkın “Esenyurt Yüzyılı” parolası ile sahaya indi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni Nesil Vizyoner Belediyecilik anlayışıyla Eğitimden Sağlığa ,kentsel dönüşüme, Konut mağdurlarına,ulaşıma, güvenlikten uyuşturucuya kadar pek çok proje ortaya koymaya hazırlanan Taşkın’ın şehre yön verecek projeleri ve vizyonu oldukça dikkat çekici.

Savaş Taşkın’ın adaylık sürecinde vurguladığı “Esenyurt için Doğru Zaman, Doğru Adam” şiarı, sadece kendi bağlılığını değil, aynı zamanda AK Parti’nin şehre olan hizmet geleneğini de temsil ediyor. Geçmişteki AK Parti yönetiminin Esenyurt’ta bıraktığı mirası devralarak, Taşkın, şehre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Taşkın’ın öne çıkan projelerinden olan “Kolay Hizmet Binası,” AK Parti’nin şehre yönelik hizmeti vatandaşın ayağına götürme amacını taşıyor. Bu projeyle, mahalleler arasında eşit ve etkili bir hizmet dağılımı sağlanarak, AK Parti’nin Esenyurt’taki hizmet kalitesini devam ettirme hedefi güdülüyor.

Esenyurt’un sağlık ve eğitim alanlarında karşılaştığı sorunlara çözüm getirmek adına Taşkın’ın öne çıkan projeleri, AK Parti’nin sosyal hizmet anlayışına paralel bir şekilde şekilleniyor. Uluslararası fonlarla desteklenen projelerle şehre Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesi kazandırılması ve engelli rehabilitasyon merkezlerinin artırılması gibi adımlar, AK Parti’nin sosyal hizmet anlayışını sürdürme çabasını yansıtıyor.

Taşkın’ın “Kentten Köye Dönüş” projesi, tarım ve hayvancılık potansiyelini vurgulayarak şehre ekonomik bir canlılık getirmeyi hedefleyen üretim ve istihdama yönelik AK Parti’nin kırsal kalkınma ve şehirlerarası denge anlayışını yansıtan bir projedir.

Spor, sanat ve sosyal yaşam alanlarında yapılacak atılımlar da Taşkın’ın öncülüğünde AK Parti Belediye Başkanlığı döneminde şehre kazandırılacak. Uluslararası yarışmalara katılımın desteklenmesi ve kültür-sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak Büyük bir Kongre Kültür ve Sanat Merkezi’nin kurulması, AK Parti’nin şehre kültür ve sanatı taşıma amacını güçlendiriyor.

İş dünyasına yönelik projelerde Taşkın, müteahhitlerin sorunlarına çözüm getirme, uluslararası yatırımcıları çekme ve çevre dostu enerji tesisleri kurma hedeflerini ortaya koyuyor. Ayrıca, yerel iş adamlarına destek verme ve uluslararası iş birliklerini güçlendirme taahhüdü, AK Parti’nin ekonomik büyüme ve iş dünyasına desteğini sürdürme çabasını yansıtıyor.

“Esenyurt Belediyesi Kolay Hizmet Binası” projesi, ulaşılabilirlik sorununu giderme ve vatandaşlara daha etkili bir hizmet sunma hedefi taşıyor. Adelet Sarayının ilçeye kazandırılması ile hukuki hizmetlerini yerinde ve güçlendirme çabası da AK Parti’nin adalet anlayışını devam ettirme amacını taşıyor.

Savaş Taşkın, Esenyurt’un imajını değiştirme amacına yönelik çabalarıyla da AK Parti’nin vizyonunu yansıtıyor. Güvenlik önlemlerini artırarak uyuşturucuyla mücadele etmek ve şehrin kötü imajını değiştirmek, AK Parti’nin toplumun güvenliği ve refahı için sergilediği çabaları sürdürme hedefini taşıyor.

Esenyurt’un geleceğini şekillendirmeye aday Savaş Taşkın, Doğup büyüdüğü yetiştiği İlçenin bütün sorunlarına vakıf ve sürdürülebilir çözüm politikalarını ortaya koyarak kayıp olan yılları telefi edeceğine söz vermesi AK Parti mirasını devralarak şehre hizmet etme sorumluluğunu taşıyor. Şehrinin potansiyelini maksimize etmek ve yaşam kalitesini artırmak için çaba sarf eden Taşkın, AK Parti’nin Esenyurt’taki hizmet anlayışını sürdürme ve güçlendirme vizyonunu taşıyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi AK Parti’de kişisel hırslar yoktur, Esenyurt Belediye Başkanlığı aday adayları arasından partimiz kimi uygun görürse, 31 Mart 2024 tarihine kadar hep birlikte canla başla çalışarak, partimizin ilçemizde en yüksek oyu alması için tüm gayretlerimizi göstereceğiz. Ülkemiz ve milletimizin geleceği için başlayan bu süreç , Esenyurtumuza  ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyor, hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

error: