13 Temmuz 2024
 • Silivri ve Beylikdüzü ortak projeler yapacak

  Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı makamında ağırladı. Görüşme sırasında belediyeler arasındaki işbirliği ve ortak projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.  • Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ı Silivri’de ağırlayarak, belediyeler arası işbirliğini güçlendirmek ve ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldi.

  Görüşme, her iki belediyenin mevcut ve gelecekteki projeleri üzerinde işbirliği yapma konusundaki kararlılıklarını pekiştirdi.

Görüşme sırasında her iki başkan da belediyelerinin hayata geçirdiği projeler ve gelecekte planlanan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Ortak projeler ve işbirliği konuları üzerine yapılan bu görüşme, iki ilçe arasındaki bağları daha da güçlendirdi ve gelecekteki işbirliklerinin önünü açtı.

Başkan Balcıoğlu, Beylikdüzü Belediyesi ile sürdürülen işbirliğinin her iki ilçenin de yararına olacağını belirterek, “Silivri ve Beylikdüzü arasındaki bu işbirliği, bölgemizin gelişimine ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmamıza katkı sağlayacak. Ortak projelerimizle ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik ve gelecekteki çalışmalarımız için önemli adımlar attık” dedi.

  Başkan Çalık, ziyaretinde Silivri Belediyesi’ne ve Başkan Balcıoğlu’na duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Silivri’de bulunmak ve değerli meslektaşım Bora Balcıoğlu ile bir araya gelmek benim için büyük bir mutluluk. Belediyelerimiz arasında kurduğumuz bu işbirliği, bölgemizin kalkınması ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmamız açısından son derece önemli. Bora Balcıoğlu’na misafirperverliği ve samimiyeti için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Başkan Balcıoğlu, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Komşu ilçemiz Beylikdüzü Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Murat Çalık’ı Silivri’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Belediyelerimiz arasında işbirliğinin yanı sıra, çeşitli çalışmalar ve projeler hakkında verimli istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretleri ve kıymetli hediyeleri için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir