13 Temmuz 2024
  • Yaz spor okuluna kayıtlar başlıyor

    İlçede yaşayan çocukları birçok farklı branşta sporla buluşturan Esenyurt Belediyesi Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 4 Haziran’da başlıyor. 18 farklı branşta eğitimin verileceği okullarda, çocuklar hem zamanlarını verimli kullanarak kendilerini geliştirme imkânı bulacak hem de eğlenceli bir yaz tatili geçirecek.

  • Esenyurt Belediyesinin 18 farklı branşta spor eğitimi vereceği Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 4 Haziran’da başlıyor. Çocukların sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendilerini geliştirmesine katkı sağlayacak kurslarda öğrenciler, seçtikleri branşta yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirme imkânı bulacak. 6-14 yaş arası çocukların eğitim alacağı spor okullarında özel gereksinimli bireyler için de engelsiz branşlar olacak. Futbol, karate, wushu kung fu, basketbol, taekwondo, bisiklet, voleybol, jimnastik, zumba kids, futsal, atletizm, paten, kick boks, kort tenisi, kaykay, boks, masa tenisi ve güreş olmak üzere 18 farklı dalda eğitimin verileceği kursların kayıtları, 14 Haziran tarihine kadar devam edecek.

    Vatandaşlar, kurslara kendilerine en yakın spor tesisine giderek kayıt yaptırabilir. Kurslarla ilgili detaylı bilgiye ise belediyenin 444 0 411 numaralı çağrı merkezinden arayarak ulaşabilir.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir