• Yılbaşı Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!

  Yeni insanlar tanıyıp farklı işler başaracağınız yepyeni uzun bir seneye girmeye hazır mısınız? Bu yıl belki gitmediğiniz şehirlere gidecek, yemediğiniz yemekler yiyecek, yeni kültürler tanıyacak, farklı güzel alışkanlıklar edineceksiniz.

 • Bu yıl da diğer yıllar gibi pek çok deneyim edinecek dünyayı ve yaşamı daha fazla tanıma fırsatı bulacaksınız. Ama bunlardan önce harika bir Yılbaşı günü geçireceksiniz. Açıkçası heyecanı daha şimdiden hissedilmeye başlandı. Hepimizin içinde küçük kıpırdanmalar yavaş yavaş başlıyor. Kimden ne hediye alacağımızı merak ediyor, kime neler alsak diye düşünmeye başlıyoruz. Bu yıl, sevdiklerinizi Yeni yıl kadar taze ve ruhu kadar heyecan verici hediye deneyimleriyle keyiflendirin. Bodo.com’un muhteşem deneyim hediyeleriyle. Bodo’yu diğer tüm mağazalardan ayıran farkı, hediyeye yaratıcı bir yön veren deneyim tarzı! Evet! kaybolacak, kırılacak, solacak, eskiyecek hatta fark edilmeyecek obje tarzında hediyeler yok burada! Tümüyle hissedip yaşanacak sıra dışı deneyimler var!

   

  Erkeklere özel yılbaşı hediyesi

  Bodo’da her zevke, her cebe, her yaşa ve fikre göre hediyeler bulabilirsiniz. Üstelik öyle sıradan sunumlarla da değil. E-sertifika ile özel tasarım hediye kutularıyla. Babanız, erkek kardeşiniz, sevgiliniz, kocanız, erkek arkadaşınız, patronunuz, oğlunuz, akrabalarınız istediğiniz herkesi bu sıra dışı dünyayla buluşturabilirsiniz. ‘’Motosiklet Sürüş Eğitimi’’: profesyonel pistte, eğitmenlerin güvenilir danışmanlıklarıyla motosiklet kullanma becerisi kazanın. ‘’İki Kişi için Kablolu Wakeskate Deneyimi’’: gölün üzerinde unutamayacağınız hatta sonrasında sürdürmek isteyebileceğiniz harika bir eğlence! ‘’Avrupa Yakasında Shiatsu Masajı’’: bloke olmuş enerji noktaları tespit edilip enerji döngüsünün tekrar sağlanmasıyla hissedeceğiniz rahatlama, bodo’da! ‘’Yemek Kursu’’: mutfak kariyerinize, geniş çaplı katkıda bulunacak. ‘’Özel Adalar Yelken Seyri’’: değerli müşterilerinize, en mükemmel yılbaşı hediyesi sizden olsun isterseniz bu deneyimi kesinlikle sunmalısınız. Bodo ile hayallerinizin önündeki perdeyi aralayın!

   

  Kadınlara özel yılbaşı hediyesi

  Kadınlar sürprizlere bayılır! Özellikle sürprizler bodo.com dan ise. Anneniz, kız kardeşiniz, kız arkadaşınız, karınız, sevgiliniz, kızınız, öğretmeniniz fark etmez! Kime isterseniz bu platformda en iyisini bulacaksınız! ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’: kız kıza eğlenip dinlenmek bol bol sohbet etmek isterseniz, burası harika olacak! Ya da açık havada: ‘’Arkadaş Grubu için SUP Yoga’ ‘yı deneyebilirsiniz. ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’: stressiz insan yok ancak bundan kolayca kurtulmak bodo’da mümkün! ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’: İzin verin, tatlılar sizin ellerinizde daha lezzetli hale gelsin. ‘’Yatta Gün Batımı’’: güneş batarken bile çok güzel ancak sevdiğinizle denizin ortasında el ele izleyebilmek, işte bu benzersiz. ‘’İki Kişi için Antigravity Yoga Dersi ve Meditasyon’’: arkadaşınız ya da kız kardeşinizle profesyonel egzersiz öğrenme fırsatı. Bodo şaşırtır sizi.

   

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir