15 Temmuz 2024

beylikdüzü

CHP Beylikdüzü Vefa Ödülleri’nin altıncısı düzenlendi

İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Örgütü Vefa Ödülleri gecesine CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, milletvekilleri ve geçmişten bugüne ilçe teşkilatında görev alan partililer katıldı. Partiye emek veren aynı …

Devamını Oku »

Çalık: Komşularımızın duyduğu güven bizleri motive ediyor

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, ilçe esnafıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Yakuplu Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde yer alan esnafı ziyaret ederek öneri, şikayet ve taleplerini dinleyen Başkan Çalık, bol ve bereketli kazançlar diledi. Başkan Çalık’a ziyareti sırasında Yakuplu Mahallesi Muhtarı Yüksel Kol ve meclis …

Devamını Oku »

Başkan Çalık LGS öncesi öğrencilere moral verdi

Beylikdüzü Belediyesi, Liselere Giriş Sınavı (LGS)’nda öğrenci ve velilere, ücretsiz su ve maskesi olmayan öğrencilere maske dağıttı. Sabah saatlerinden itibaren ilçe genelindeki okulları ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, LGS’de öğrencilere başarılar dileyerek moral verdi. İlçe genelindeki 52 okulda yapılan dağıtım, öğrencilerden ve velilerden takdir topladı.

Devamını Oku »

BEYLİKDÜZÜ’NDE 2. YAŞAM BAHÇESİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Beylikdüzü Belediyesi’nin kent tarımını desteklemek ve üreten Beylikdüzü hedefini güçlendirmek adına hayata geçirdiği Yaşam Bahçesi projesinin ikinci ayağında çalışmalar hızla başladı. Marmara ve Kavaklı Mahalleleri arasında 19 bin 780 metrekarelik bir alanda hazırlıkları devam eden 2.Yaşam Bahçesi’nde aromatik bitkiler toprakla buluşacak. Her mahallede Tarımsal Kalkınma Kooperatiflerini oluşturacaklarını ve çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Üretmeye, eğitmeye ve İstanbul’a nefes olmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku »

Beylikdüzü’nde sağlık çalışanlarına yeni konaklama yerleri hazırlanıyor

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzüspor Kulübü’nün koronavirüs salgını sürecinde ailelerini korumak adına evlerine gidemeyen sağlık çalışanları için kapılarını açtığı Beylikdüzüspor Kulübü Tesisleri’ni ziyaret etti. Sağlık çalışanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, halka yönelik tüm bilgilendirmelerin yapıldığını belirterek bundan sonraki süreçte büyük bir özveriyle sağlık çalışanları için çalışacaklarını vurguladı. Başkan Çalık, 30 kapasiteli ve tüm tedbirlerin üst seviyede alındığı tesisin yanı sıra sağlık çalışanları için yeni konaklama alanlarının da hazırlandığını belirtti.

Devamını Oku »

beylikdüzü