• Grup Kehribar’dan ritmik bir yolculuk

 • Grubun solisti Evrim Tan’ın muhteşem sesi ve enerjisiyle şekillenen “Kehribar” dinleyicisini ritmik ve eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor. Anıl Yıldırım’ın büyülü kanun sesi ve Ahmet Ziya Pürnek’in etkileyici ud performansıyla zenginleşen şarkı, Özkan Yavaş’ın düzenlemesi ile dinleyiciyi derin bir müzikal serüvene çıkarıyor.

  Mutluluk ve canlılık aşılayan “Kehribar” taşının özenle yazılmış dizeleri dinleyicilere keşfedilmemiş diyarlara açılan bir kapı sunmayı amaçlıyor.

  Şarkı sözleri, incelikle ve dikkatle dinlendiğinde “Kehribar” taşının benzersiz niteliklerini ve insan ruhunda bıraktığı derin etkileri tüm yönleriyle anlatıyor. Bu dizeler, adeta bir dönüşümün kapısını aralayarak dinleyicilerin iç dünyalarında farkındalık ve aydınlanma yaratıyor.

  Turgay Ceylaner’in yönettiği eğlenceli klip, Ayvalık Cunda Adası’nda çekilmiş olup, sözlerinde de yer alan “Kehribar’’ taşının hikayesini ve grubun ismindeki enerjiyi yansıtıyor. İzlerken siz de atmosferin ve notaların birbiriyle harmanlanan büyülü dünyasına adım atmış gibi hissedeceksiniz.

  Grup Kehribar’ın “Kehribar” adlı yeni şarkısı, Ölmez Müzik etiketiyle dijital platformlarda ve Müzik Ölmez YouTube kanalında dinleyicilerle buluşacak.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir