13 Temmuz 2024
 • Güler Ertan Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

  Büyükçekmece Belediyesi’nce Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapılan Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

 • Büyükçekmece Belediyesi, TFSF ve BÜFOD işbirliğiyle düzenlenen Uluslararası ‘Güler Ertan’ Fotoğraf Yarışması, Sayısal: Serbest (Renkli), Sayısal: Serbest (Siyah-Beyaz) ve Sayısal: Kültürel Miraslar (Renkli veya Siyah-Beyaz) olmak üzere 3 kategoride gerçekleşti.

  2527 fotoğrafçı 9465 eserle yarışmaya katıldı

  Toplamda 219 bin TL ödüllü yarışmaya bu yıl dünyanın dört bir yanından 9465 eserle 2527 fotoğrafçı katıldı. Riccardo Bussi (FIAP Başkanı) Joan Burgues Martisella (FIAP Başkan Yardımcısı), Dr. Sefa Ulukan (TFSF Başkanı), Prof. Dr. Bekir Tuğcu, Burak Şenbak ve Onur Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan’dan oluşan seçici kurulun değerlendirmeleri sonunda dereceye giren fotoğrafçılar belirlendi. 3 kategoride yarışan fotoğrafçılara FIAP ve TFSF (Altın, Gümüş, Bronz ve Mansiyon) ödüllerine layık görülen fotoğrafçıların ödülleri 25. Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenecek törende takdim edilecek.   

  Altın madalya kazanan fotoğrafçılar

   Sayısal: Serbest (Renkli)

   FIAP Altın Madalya Victoria KOSTOCHKIN / Rusya

  TFSF Altın Madalya Oxana VEDMEDENKO / Rusya

   Sayısal: Kültürel Miraslar (Renkli veya Siyah-Beyaz)

   FIAP Altın Madalya Yiping WAN / Çin

  TFSF Altın Madalya Xiaowu YANG / Çin

   Sayısal: Serbest (Siyah-Beyaz)

   FIAP Altın Madalya Elena MIKHAILOVA / Rusya

  TFSF Altın Madalya  Aygül HARMANCI / Türkiye

  En İyi Fotoğrafçı

  Elina GARIPOVA / Rusya

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir