21 Haziran 2024
 • KALPLERE DOKUNACAĞIZ

  Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Ardahan İli Hanak İlçesi Avcılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin akşam yemeği programına katılım sağladı. 

 • Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ardından Kur’an’ı Kerim Tilaveti ve Slayt gösterimi ile başlayan program daha sonra konuşmalar eşliğinde devam etti.

  Yoğun katılımın olduğu programa başta Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt AkKParti Meclis Üyesi Togay Çoban, Dernek Başkanı Ercan Çoban, AK Parti İlçe Başkan Adayı Avukat Kadir Çakır, siyasetçiler, işadamları, basın mensupları ve çok sayıda dernek üyeleri katıldı.

  “Dernekçilik; Emek, yürek ve gönül işidir”

  Programda açılış konuşmasını yapan Ardahan İli Hanak İlçesi Avcılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Çoban, “ Dernekçilik emek, yürek, gönül işidir. Çocuklarımızı derneklere yönlendirmeli örf, adet ve geleneklerimizi yaşatmalıyız. Ayrıca bugün bizleri kırmayarak ilk programını bizimle gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe başkanıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

  Ayağının tozuyla bizleri kırmayıp programımıza katılım sağlayan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe Başkanıma çok teşekkür ediyorum diyen Esenyurt Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Togay Çoban, “ Derneğimizin 3’ncü kuruluş yılında yoğun katılımlarından dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz, geceniz hayırlı olsun” dedi.

  “Alatepe; Halkıma ne yapsam mutlu olur diye düşünüyorum”

  Ardından Belediye Başkanı olarak “ilk programımda sizlerle bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyorum” diyerek sözlerine başlayan Esenyurt yeni Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, “Her programımda selam vereceğim ve merhaba Esenyurt diyeceğim. Çünkü bizim  işimizde, gücümüzde Esenyurt’tur .  Belediye Başkalığı görevine geldiğim 4 günden bu yana hep halkıma ne yapsam mutlu olur diye düşünüyorum. İnşallah başkan yardımcılarım, meclis üyelerim ve 4000 personelimizle daha çok çalışacak İlçemizde dokunmadığımız kalp bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

  Ardından Esenyurt AK Parti Meclis Üyesi Togay Çoban, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’ye plaket takdiminde bulundu.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir