22 Haziran 2024
 • Küçükçekmece Gençlik Festivali başlıyor

 • Zeynep Bastık, Buray, Emre Aydın, İlyas Yalçıntaş, Gökhan Keser, Eypio, Ozbi  ve birbirinden eşsiz isimlerin sahne performanslarıyla  gençlere müzik ve eğlence dolu bir program sunacak festivale, 19-20-21 Ocak tarihlerinde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak.

  Başkan Çebi: 3 günde 12 konser ve kesintisiz müzik gençleri bekliyor

  Sömestirde eşsiz bir festival deneyimi yaşamak için İstanbullu gençleri Küçükçekmece’ye ‘Gençlik Festivali’ne davet eden Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Gençlerin heyecanı ve coşkusuyla geleneksel hale getirdiğimiz 3. Gençlik Festivalimiz başlıyor. Sömestir: zorlu bir eğitim -öğretim döneminin ardından tüm öğrenciler için moral ve motivasyon zamanıdır. Küçükçekmece’de sömestirin keyfe dönüşmesi için gençlerin tercihleri doğrultusunda eğlenebilecekleri, keyif alabilecekleri bir festival hazırladık. Tüm katılımcılara sevdikleriyle eğlencenin ve müziğin tadını çıkarmalarını diliyorum” diye konuştu.

  Geçtiğimiz yıl İstanbul’un dört bir yanından 50 bine yakın genci ağırlayan festival, bu yılda adeta yıldızlar geçidine sahne olarak, gençlere sömestir eğlencesini ücretsiz sunacak. Küçükçekmece Belediyesi, konser alanına ilçenin dört bir yanından ring seferleri düzenleyecek. Gençlik Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgi Küçükçekmece Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

  KONSER PORGRAMI:

  Yer: Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi

  Kapı Açılış:17.30

  19 Ocak 2024, Cuma

  Güney Marlen

  Ersin Show

  Tepki

  Hey Douglass

  Zeynep Bastık

  20 Ocak 2024, Cumartesi

  Ne Münasebet

  Ersin Show

  Melis Fis

  Ozbi

  Buray

  21 0cak 2024, Pazar

  İlyas Yalçıntaş

  Ersin Show

  Gökhan Keser

  Eypio

  Emre Aydın

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir