• Murat Özden gazetecilerle iftarda buluştu

  Ak Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Özden, gazetecilerle iftarda bir araya geldi. Geleneksel hale gelen iftar programına Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü’de katıldı.

 • Ramazan ayı dolasıyla Ak Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Özden, gazetecilere iftar programı düzenledi. Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü’nün de katıldığı programda 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler konuşuldu.

  HAMİT ÖNCÜ ESENYURT’U YENİDEN VİZYON KENT YAPACAK

  Programı düzenleyen Ak Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Özden, Esenyurt Hamit Öncü başkanlığında yeniden eski günlerine geri dönecek ifadesini kullandı. Özden, “Yerel seçimlere bir hafta gibi kısa bir süre kaldı. Esenyurt’ta Hamit başkanımız seçimleri kazanacak ve yeniden Esenyurt’u eski güzel günlerine geri taşıyacağız. Esenyurt’u vizyon kent haline getirecek. Esenyurt’u yeniden ayağa kaldıracak. Her yıl geleneksel hale gelen iftar programına katılımlarınız için siz gazeteci dostlarımızada teşekkür ederim” dedi.

  ESENYURT’U REKOR OYLA GERİ KAZANACAĞIZ

  İftar programından sonra gazetecilerler çay sohbetine katılarak sürpriz yapan Ak Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü, gazetecilerle fikir alışverişinde bulundu. Esenyurt’ta seçimleri farkla kazancaklarını belirten Öncü, “Esenyurt’un yabancısı değiliz. Kıraç’ta yaptıklarımız ortada. Esenyurt’u eski güzel günlerine geri getireceğiz. Ak Parti Belediyeciliği kaldığı yerden devam edecek. Esenyurt’u rekor oyla geri alacağız. Bunu ben sahada açık bir şekilde görüyorum. Vatandaşlarımız bizleri çok özlemiş. Hizmeti çok özlemiş” ifadesini kullandı.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir