• Okan Çiftçi: Esenyurt’a hizmet etmeye devam edeceğim

 • 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Cumhuriyet Halk Partisi Esenyurt Belediye Meclis Üyesi aynı zamanda tekrar aday adayı olan Okan Çiftçi gazetecilerle buluştu.

  Gazetecilere çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. diyen Çiftçi: “Her zaman basın emekçisinin yanında olmaya gayret ettik. Her ortamda da basın emekçileri bizi yalnız bırakmadı. Siz ne kadar faaliyet ortaya koyarsanız koyun, şayet bu faaliyetler doğru kanallarla vatandaşa ulaşmıyorsa yaptığınız işin çok kıymeti kalmıyor. Sizler iletişimin en önemli unsurlarından birisiniz. Allah daha özgür ortamlarda kaleminizi kullanmayı nasip etsin. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

  OKAN ÇİFTÇİ YENİDEN ADAY ADAYI

  Siyasette hedeflerinin olduğunu belirten Çiftçi: “2019 yerel seçimlerinde Esenyurt Belediye Meclis Üyesi oldum. 5 yıldır Esenyurt’un sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz. Esenyurt’un her sokağına ulaşmaya çalışıyorum. Vatandaşlarımızı dinliyorum. Elimizden geldiği kadar destek olmaya sorunlarını çözmeye çalışıyorum. Bu seçimlerdede meclis üyesi aday adayıyım. Aynı kararlılıkla hizmet vermeye devam edeceğim” diye konuştu.

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir