20 Temmuz 2024
 • Mesut Üner: Deprem değil tedbirsizlik öldürür

 • Çatalca’da birçok kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ederken, Ferhatpaşa Mahallesi Atatürk caddesi üzerindeki çalışmaları Başkan Mesut Üner yerinde inceledi.

  Kentsel dönüşüm alanındaki yıkım sonrası esnaf ziyaretleri sırasında Başkan Mesut Üner’e hem Çatalca’ya kazandırdığı efsane hizmetler hem de deprem riskine karşı gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm çalışmaları için teşekkür edildi.

  BAŞKAN MESUT ÜNER: DEPREM DEĞİL TEDBİRZİLİK ÖLDÜRÜR

  Kentsel dönüşüm alanında geçekleşen yıkım çalışması sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Çatalcamızı her alanda gelişmesi için ilçemiz Cumhuriyet tarihine geçen hizmetleri kazandırırken, deprem riskine karşı kentsel dönüşüm çalışmalarıımıza büyük önem verdik. Deprem değil tedbirsizlik öldürür gerçeğini hiç aklımızdan çıkarmadık. Bugünde bir kentsel dönüşüm çalışması daha başladığımız için oldukça mutluyum. Çok yakında da kentsel dönüşüm çalışmalarımız çerçevesinde yıkımını gerçekleştirdiğimiz Belediye İşhanı yerine yapımını gerçekleştirdiğimiz Modern Ticaret Merkezimizin açılışını yapıyoruz. Tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir