21 Haziran 2024
 • OTOPARKLARDA AKILLI ÖDEME DEVRİ

  İBB kuruluşu İSPARK’ın sürücülere büyük kolaylık getiren otopark ücretlerini İstanbulkart’la ödeme imkanı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

 • Sürücüler İSPARK otoparklarında ücretleri İstanbulkart’la ödüyor. Uygulamanın başlamasıyla birlikte her geçen gün kulanım artıyor.

  İstanbul genelinde her gün yaklaşık 150 bin İstanbulluya hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK’ın sürücülere büyük kolaylık getiren otopark ücretlerini İstanbulkart’la ödeme imkanı büyük ilgi gördü. Sürücülerin nakit ödeme zorunluluğunu ortadan kaldıran uygulama tüm otoparklarda devam ediyor.

  Otoparklarda akıllı ödeme cihazları devrede

  İSPARK, otoparklarda giriş çıkışları hızlandırmak ve sürücüleri nakit para derdinden kurtarmak amacıyla farklı ödeme seçeneklerini devreye alıyor.

  Sürücülerin İstanbulkart yanında kredi kartı ile ve nakit olarak ödeme yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla 20 otoparka akıllı ödeme cihazları konuldu. Sürücüler otomatik ödeme noktalarının bulunduğu otoparklarda istanbulkart’ın yanında kredi kartı ile ve nakit olarak ta ödeme yapabiliyorlar.

  İSPARK, otoparklarında sürücülere sunulan farklı ödeme seçenekleriyle otoparklara giriş ve çıkışları hızlandırarak zaman kaybının önüne geçmeyi hedefliyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir