• Seyithan İzsiz: Televizyon ekranlarına klasörler çıkacağım

 • 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İyi Parti İstanbul Milletvekili Seyithan İzsiz, gazetecilerle buluştu. Siyasi gündemi değerlendiren İzsiz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı çalışmalarıda anlattı.

  İSTANBUL VE 39 İLÇEDE ADAYLARIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ

  Parlamentoda gündemin çok yoğun olduğunu belirten İzsiz: “Bütçe dönemine denk gelen süreçlerde de bazen oturumlar neredeyse sabahı buluyor. Geç saatlere kadar oturlar devam ediyor. Bizler de kendi bölgemizin olabildiğince sorunlarının parlamenter taşımanın, gayreti içerisinde olacağız. Şimdi bir yerel yönetimler sürecine giriyoruz. Partiler daha çok kendi adaylarını belirlemenin gayretindeler. Her bir parti kendi üzerinde bu çalışmayı yapabiliyor. Öyle tahmin ediyorum, bu ayın sonuna doğru neredeyse partiler adaylarını açıklayacaklar. Bütün milletvekilleri kendi seçimi bölgelerinde veya görevlendirilen seçim bölgelerinde adaylarıyla birlikte sahada olacaklar. Bizde İstanbul ve 39 ilçede adaylarımızı açıklayacağız” dedi.

  BÖLGEMİZİN SORUNLARINI MECLİS’E TAŞIYACAĞIZ

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde elimden geldiği kadar bölgenin sorunlarını anlatıyorum diyen İzsiz: “Parlamentoda kendi namıma ne yaptım dendiğinde. Tabii özellikle bölgenin sorunlarını dile getirmeye gayret ediyorum. 13 tane ilçemiz var, her bir ilçemizin de şüphesizlik, temel ihtiyaçlarını, beklentileri hususunda elbette merkezi idare nezdinde takip edilecek birçok sorun, sıkıntı ve problem var. Burada ki sorunları parlamento gündeme taşımak sorunları dile getirmek oldukça önemli. Meclis oturumundaki konuşmamın özelinde bu 13 tane ilçemizin sıkıntılarını seslendireceğiz. Bunların başında da Esenyurt geliyordu. Esenyurt’un nüfusu bir milyon ve sorunları çok var. Her ilçemizin sıkıntılarını anlatacağım” diye konuştu.

  GAYRİ AHLAKİ İTHAMLARLA KARŞILAŞTIM

  Hakkında çıkan iddialar hakkındada konuşan İzsiz: “Yokluktan gelen bir kardeşiniz olarak nasıl 10 binlerce evladımızı okuttuğuma siz tanıklık ettiniz. Hatta sizlerlede isimler yönlendirdiniz. Bu kadar gayri ahlaki ithamlarla karşılaşmış olan bir kardeşinizim. Televizyon ekranlarında bunu seslendireceğim. Hiçbir zaman dayanaksız konuşmayı arzu etmedim. Bunun için de o televizyon ekranlarına klasörlerle çıkacağım ve bu iftiraları atan medya gruplarına göndermiş olduğum yazılı ve resmi metinleri çıkaracağım. Bu iftiralarla ilgili 200’e yakın dava açtık. Belgeleriyle hepsini, bana atılan iftiraları açıklayacağım” ifadelerini kullandı

   

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir