21 Haziran 2024
 • TAŞKIN ÖZER YENİDEN ADAY

  Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer yeniden aday.

 • Adaylığı ile ilgili basın açıklaması yapan Taşkın Özer: ‘Bilindiği üzere 23 Aralık Cumartesi günü saat 10:00’da Beylikdüzü İlçe Örgütümüz 4. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirecektir. Öncelikle kongremizin partimize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim.

  2015 yılının Kasım ayında seçildiğim ilçe başkanlığı görevinde ben ve yönetim kurulumuz 2 yılı geride bıraktık. Bu dönem içinde örgütümüzle birlik içinde, Cumhuriyet Halk Partisi’ni Beylikdüzü’nde en iyi noktalara getirmek için var gücümüzle çalıştık ve bunda başarı da sağladık. Partimizin geldiği bu nokta, bu çıta kuşkusuz bizler için yeterli değildir. Ülkemiz için kritik 2019 sürecinde de, daha yüksek başarılara imza atmak için azmimiz, motivasyonumuz ve yol haritamız vardır.

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beylikdüzü’ndeki yükselişini ve başarısını devam ettirmek adına 23 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongrede Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’na aday olduğumu kamuoyuna duyurmak istiyorum. Sadece ben ve yönetim kurulumuz değil, tüm örgütümüzle tekrar en güzel başarılara imza atmak için yönetime adayız. Tüm örgütümüzle bu yolu tekrar birlikte yürümek temennisiyle, hepinizi kongremize davet eder, saygılarımı sunarım.

  Turan Taşkın ÖZER

  Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı / İlçe Başkan Adayı

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir