ALTIN 1.211,910,54%
BITCOIN 531414-1,50%
27 Şubat 2023
İstanbul

KAPALI

13:17

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Techcareer Etkinlik Programı Nedir?

Techcareer Etkinlik Programı Nedir?

ABONE OL
27 Şubat 2023 14:54
Techcareer Etkinlik Programı Nedir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kariyer noktasında kendini geliştirmek isteyen ve bilişim dallarına ilgi duyan kişilerin kendisini ilerletmesi ve bilişim teknolojileri alanları kapsamında uzman bireyler olarak çalışma ortamına giriş yapabilecek bir  seviyeye gelmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Techcareer etkinlikleri çeşitli program kümelerinden elde edilmektedir. Yazılım bünyesinde pek çok branş üzerinde uzmanlık kademesi sergilemenize olanak sağlayarak kişiye yardımcı olması dahilinde kariyerinizi planmanızı olanak sağlamaktadır. Techcareer etkinlik programı dahilinde gerçekleştirilen farklı zaman dilimlerinde oluşturulmuş olan eğitim müsabakaları içerisinde verilen eğitimler bilişim alanlarının çeşitli alanlarında yapılmaktadır. Bootcamp etkinlik programı çerçevesinde pek çok eğitim programı aracılığı ile veri bilimi üzerine gelişim göstermeye  yardımcı olduğu gibi yazılım teknolojileri ve ürün yönetimi dallarında ilerlemeyi oluşturmaktadır. 

Techcareer İle Yazılım Eğitimleri

Techcareer eğitim programları kişilere sunulurken ücret talebi söz konusu olmadan gerçekleştirilmiş bir uygulama olmakla birlikte dalında uzman bireylerin yetiştirilmesini amaçlamaktadır. Techcareer yazılım eğitimleri içerik olarak mobil uygulama eğitimlerine yer vermiş olup yeni içeriklerin kodlanması öğrenilmiş olmakla birlikte siber güvenlik dallarında alınmış olan eğitimler ve dijital pazarlama işe ilgili alınan eğitimlerle kendinizi geliştirerek iş imkanlarının daha geniş olmasını amaçlamaktadır. Yazılım eğitimleri arasında oyun geliştiriciliği ve arayüz tasarım dallarında yapılan proje destekli olarak faaliyet gösterilmesi sayesinde katılımcıların kendilerini geliştirmeleri ve bilgileri pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Techcareer etkinlikleri arasınnda farklı süreçlerde yapılan kurs programları alınmak istenen eğitimin özelliğine bağlı kalarak farklı zaman diliminde  gerçekleştirilmektedir. Uzaktan eğitimin verilmesi sayesinde ev ortamında kısa süre içerisinde techcareer programlarını kolaylıkla tamamlayarak belli bir seviye oranına geldikten sonra sertifikanızı alabilirsiniz. 

Ücretsiz Bootcamp Eğitimleri

Techcareer eğitim programı branşlarında uzman kimseler aracılığıyla verilmiş olup bilişim alanlarında gelişmenizi ve donanımınızın yükselmesine yardımcı olmaktadır. Eğitim programları kapsamında  yer alan bootcamp eğitimleri yaklaşık olarak 6-8 hafta gibi bir zaman dilimini kapsar ve eğitim süresi tamamlandıktan sonra sertifikanızı alıp kariyerinizi şekillendirmeniz açısından ilgili alanlardaki iş olanaklarına başvuruda bulunabilirsiniz. Tamamen ilk adımdan başlayan eğitim programları sayesinde kendinizi geliştirerek yazılım teknolojileri alanında daha bilgili ve donanımlı yapıya sahip olmanızı sağlamaktadır. Bootcamp eğitim programına yeni mezun olan bireylerin başvuru yapabilmesinin yanı sıra mezun olmuş adaylar başvurabilmektedir. Techareer etkinlikleri farklı süreçlerde  gerçekleştirilir ve platform aracılığıyla başvurular kolaylıkla yapılabilmektedir. Techcareer ile başvurulan etkinlikler değerlendirilmeye alındıktan sonra bilgi derecesinin ölçülmesi amacıyla teste tabii tutulur, telefon ile mülakat yapılmasının yanında ingilizce seviyesi belirlenip uygun zaman dilimindeki etkinliklere katılım sağlanabilmektedir.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

error: