12 Temmuz 2024

utku caner çaykara

Avcılar’da hizmetin yol haritası belirlendi

Avcılar’da katılımcılığı arttırmak amacıyla paydaşların görüşlerini almak için Avcılar Belediyesi 2025 – 2029 yılları Stratejik Plan Çalıştay’ı düzenlendi. Çalıştay’dan çıkacak sonuçların, sunulacak önerilerin çok önemli olduğunu söyleyen Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara, Ortak akıl ve işbirliği ile daha güçlü ve yaşam dolu Avcılar için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Devamını Oku »

Avcılar’da metruk binaların yıkımına başlandı

Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri uzun yıllardır kentsel dönüşüme girmeye hazır şekilde boşaltılan ama yıkılmayan metruk binaların yıkımına başladı. Hem sağlık hem de güvenlik açısından sorun teşkil eden binaların yıkımı tamamlanana kadar ekipler çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. “METRUK BİNALARIN YIKIMI TAMAMLANANA KADAR ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ. “ Kentsel dönüşümü hızlandırma ve …

Devamını Oku »

Çaykara çocuklarla beraber fidan dikti

Avcılar Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde farkındalık oluşturmak için bir dizi etkinlik düzenledi. İki gün süren programda; çocuklara çevre bilinci aşılamak için aktiviteler düzenlendi, Avcılar’ın 10 mahallesinde temizlik yapıldı, geleceğe fidanlar dikildi.

Devamını Oku »

Avcılar’da İsrail’e karşı ortak tepki

Avcılar Belediyesi Meclis Üyeleri Başkan Utku Caner Çaykara önderliğinde, İsrail’in Rafah’ta sivillere yönelik düzenlediği son hava saldırılarından sonra derinleşen insani krize dikkat çekmek ve Filistin’e destek vermek için Meclis’te ortak eylem düzenledi.

Devamını Oku »

Avcılar ortak akılla yönetilecek

Avcılar’ın 10 mahallesinde başlayan Mahalle Hizmet Seferberliği tamamlandı. Kentti sokak sokak dolaşan Avcılar Belediyesi ekipleri acil sorunlara müdahale etti. Çalışmaları yerinde takip eden Başkan Utku Caner Çaykara; “kentimizi ortak akılla yöneteceğiz” dedi.

Devamını Oku »

İmamoğlu’ndan Çaykara’ya tebrik ziyareti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Genç belediye başkanlarının, enerjileriyle ve nesil bir bakış açısıyla ortaya koyacakları performansın Türkiye siyasetine yeni bir yön çizeceğine inandığını vurgulayan İmamoğlu, “Genç arkadaşlarımızın konusu, sadece belediye başkanlığı görevini yerine getirmek değil, aynı zamanda çok yenilikçi adımlarla beldesine, ilçesine sunacağı farklı projelerle, katkılarla, ‘Biz daha iyi yönetebiliriz’ noktasında gençlere, genç nesle güçlü bir mesaj verecek. Ben de hem Utku Caner Çaykara Başkanımızın hem de diğer genç arkadaşlarımızın performansının çok iyi olması konusunda kendimi sorumlu kabul ediyorum” dedi.

Devamını Oku »

Çaykara hız kesmiyor

Avcılar’da Mahalle Hizmet Seferberliği ekipleri sorunlara hızlıca müdahale etmeye devam ediyor. Ekiplerin bugünkü adresi Denizköşkler Mahallesi oldu. Çalışmaları yerinde takip eden Avcılar Belediye Başkanı Çaykara’ya vatandaşların ilgisi yoğundu.

Devamını Oku »

utku caner çaykara