23 Haziran 2024
 • Akgün: Nefesim yettiği sürece çalışacağım

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grubu’na teşekkür etti.

 • Önceki gün İBB Meclisi’nde gerçekleşen bütçe görüşmelerinde Büyükçekmece Belediyesi’nin bütçesi onaylandı. Bütçenin kabul edilmesinin ardından Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grubu’nu akşam yemeğinde ağırlayan Başkan Akgün, 5 yıllık dönemde sürdürülen çalışmalar için teşekkür etti.

  “Çok çalışmak zorundayız”

  Uzun yıllardır belediyecilik yapan ve nefesi yettiği sürece halka hizmet için belediyecilik alanında çalışacağını söyleyen Başkan Dr. Hasan Akgün, “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli yerel yönetim seçimlerini yapmak ve bununla ilgili tüm plan projeleri ortaya koymaktır esas işimiz. Bu seçim Türkiye için önemlidir. 2019 yerel seçimleri Türkiye Cumhuriyeti ve demokrasimiz açısından önemlidir. Ben Hasan Akgün olarak, aylar önce başlatmış olduğumuz çok yoğun çalışmayı devam ettirirken, İstanbul’un batısındaki bizim yakınımızda olan bölgelerde hangi görev verilirse nefesim çıktığı kadar çalışabileceğime önce kendim inanıyorum. Hepimiz çok çalışmak zorundayız. Hepinize bir kez daha şahsım, Büyükçekmece Meclisi ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Remzi Gökbulak adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

  “Bu ülke için çalışmaya devam edeceğiz”

  İBB CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, kendilerini teşekkür yemeğinde ağırlayan Başkan Akgün’e teşekkür ederek şunları söyledi: “Biz 5 yılı doldurduk. Bundan sonra burada devam edecekler ve etmeyecekler olacak ama siyasete devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek vermeye, ülkeyi kalkındırmaya ve bu ülke için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikteliğimizi de Allah ömür verdikçe sürdüreceğiz.”

  3 Meclis üyesi için pasta kesildi

  Başkan Akgün’ün teşekkür yemeğine CHP Milletvekili Zeynel Emre, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Büyükçekmece Belediye Başkanı H. Remzi Gökbulak ve çok sayıda belediye meclis üyesi katıldı. Ayrıca gecede o gün doğum günü olan 3 belediye meclis üyesi için kutlama pastası kesildi.

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir