21 Temmuz 2024
  • ÇABALAR SONUÇ VERDİ… İŞKUR AVCILAR’DA AÇILDI

    Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan'ın büyük çabaları sonuç verdi. İşkur, Avcılar Kaymakamlığı bünyesinde hizmete başladı. İşkur Müdürlüğünün Avcılar'da olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu söyleyen Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, yaptığımız yoğun çalışmalar sonucu İşkur hizmet müdürlüğünü kurduk' dedi.

  • Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan’ın büyük çabaları sonuç verdi. İşkur, Avcılar Kaymakamlığı bünyesinde hizmete başladı. İşkur Müdürlüğünün Avcılar’da olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu söyleyen Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, yaptığımız yoğun çalışmalar sonucu İşkur hizmet müdürlüğünü kurduk’ dedi.

    İş ve işçi için Avcılar’da İşkur hizmet birimini açtığını belirten Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan: ‘Yüzlerce fabrikanın ve işyerinin olduğu sanayi ve ticaret şehri olan ilçemizde işçilerin iş talebini, işverenlerinde işçi talebini karşılayacak İşkur müdürlüğünün olmaması çok büyük eksiklikti. Bahçelievler İşkura ulaşım zorluğundan bu konuda büyük ihtiyaç vardı. Yaptığımız yoğun çalışmayla kaymakamlıkta İşkur hizmet birimini kurduk. İş isteyenler ve işçi arayanlar Avcılar İşkur hizmet birimine başvurabilir. İşçilerimiz ve işverenlerimiz için hayırlı olsun’ dedi.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir