• Erhan Güzel: Çatalca’da halka hizmet dönemi başladı

  50,52 oy alarak rakibi Mesut Üner'i geriden bırakan Erhan Güzel mazbatasını aldı. Çatalca Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Erhan Güzel'e çok sayıda vatandaş destek verdi.

 • 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Çatalca Belediye Başkanı seçilen Erhan Güzel, AK Partili eski başkan Mesut Üner’in yardımcısı Hüseyin Aydın’dan yönetimi devraldı.

  ÇATALCA’YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

  Beni Cumhuriyet’in ikinci yüz yılının ilk belediye başkanı seçen oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim diyen Güzel, “Bugün belediye başkanı olarak karşınızdayım. Ben sizlerden hiç ayrılmadım. 2019 yılından beri iyi günde, kötü günde her zaman sizlerin yanında oldum. Çatalca’nın muhafızı olacağıma söz verdim. Çatalca’da herkesin belediye başkanıyım. Çatalcamız için gece gündüz demeden çalışacağım. Çatalca’yı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Rabbim bizleri sizlere mahcup etmesin” dedi.

  VAKIFLARA HİZMET DÖNEMİ BİTTİ

  Devir teslim töreninde konuşan Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel, “Bütün Çatalca hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte oy verdi, vermedi, o bizdendi, o bizden değildi diye hiçbir kişiyi ayrıştırmadan, hiçbir kimseye özel bir ayrıcalık yapmadan hizmet edilecek. Seçim süreci boyunca da hep söylediğimiz şekilde; kişiye, kişilere, gruplara, belli zümrelere, vakıflara, tarikatlara hizmet etme dönemi artık sona erdi. Hiçbir şekilde hizmet edilmeyecektir. Artık tamamen millete hizmet dönemi başlamıştır. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında ilk belediye başkanı olarak beni tercih eden bütün Çatalca halkına çok teşekkür etmek istiyorum. Belediyede en üst noktadan en alttaki emekçiye kadar herkese kendi haklarımı helal ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Yeni dönem bütün Çatalca’ya hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir