15 Temmuz 2024

imamoğlu

Almanya’da İmamoğlu coşkusu

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Almanya’daki üçüncü gününde Düsseldorf Belediye Başkanı Dr. Stephen Keller ile bir araya geldi.

Devamını Oku »

‘Büyüt hayalleri’ Mersin’de

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, kız çocuklarının hayallerini büyütmek amacıyla geçen yıl İBB İstanbul Vakfı ile birlikte başlattığı ‘Büyüt Hayalleri’ projesi ile Mersin’deydi. Dilek İmamoğlu, projenin ilk ürünü olan ‘İlham Veren Adımlar’ ile Mersin’de kız çocukları ile buluştu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal bölgelerde yaşayan yetenekli …

Devamını Oku »

İmamoğlu müjdeyi verdi: Eylül sonunda açılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bebek sahili ve Bebek Parkı’na, saha ve inceleme gezisi düzenledi. Başkan Danışmanı Murat Ongun’un da eşlik ettiği gezi, İmamoğlu’nun sahilde; Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Yasin Çağatay Seçkin’den aldığı mini bir sunumla başladı. Yüzyıllık ağaçlara ev sahipliği yapan Bebek Park’ı ve …

Devamını Oku »

İMAMOĞLU, PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Ramazan Bayramı tatili öncesindeki son işgününde belediye çalışanları ile bayramlaşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı’nın huzur ve mutluluk içinde geçmesi temennisinde bulundu.Beylikdüzü Belediyesi Başkanlık Binası önündeki bayramlaşma töreninde, Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları ve Müdürler de hazır bulundu.

Devamını Oku »

İMAMOĞLU’NDAN DİYARBAKIR ÇIKARMASI

Beylikdüzü Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak için Diyarbakır'a gitti. İmamoğlu, bölgedeki belediyelerin kayyum ile yönetilmesi ise ilgili "Halkın oylarıyla seçilen ve orada görev yapması istenilen herkesin bugün görevde olmasını dilerdim" dedi.

Devamını Oku »

imamoğlu