• Küçükçekmeceli çocuklar Zafer Haftası etkinliklerinde buluştu

 • Küçükçekmece Gölü kenarında düzenlenen etkinlikte, Halkalı, Cennet, İkitelli, Kanarya, Mehmet Akif, Sefaköy ve Yarımburgaz Bilgievi ve Çocuk Üniversitesi’nde eğitim gören 120 öğrenci Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. Atatürk konulu kitaplar okuyup, resimler çizen öğrenciler keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirdi.

  Gülçin Heşe: Küçükçekmece’de çocukların düşünülmesi bizleri mutlu ediyor

  Etkinliğe çocuklarıyla birlikte katılan Gülçin Heşe, ‘’Kızım ve oğlumla birlikte 30 Ağustos etkinliklerine katıldık. Oğlum Atatürk temalı resimler yaptı, kızımla biz de açık havada kitap okumanın keyfini çıkardık. Çocuklar için yaz boyunca çok fazla etkinlik yapan Küçükçekmece Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Ders dışında bu şekilde toplanma, birlikte bir şeyler yapma, açık hava etkinlikleri, yapılan atölyeler çok keyifli oluyor’’ dedi.

  Etkinliğe katılan Çiğdem Ayyıldız ise, ‘’9 yaşında kızımla birlikte geldim. Kızım 30 Ağustos Zafer Bayramı için resimler yaptı, arkadaşlarıyla zaman geçirdi ve sosyalleşti. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu etkinlikten çok memnun kaldık’’ dedi.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir