20 Temmuz 2024
 • Necmi Kadıoğlu, Hamit Öncü için çalmadık kapı bırakmıyor

  Esenyurt Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Necmi Kadıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti’nin adayı Hamit Öncü için adeta sahayı ablukaya aldı.

 • Kadıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı bir konuşmasında, ‘ AK Parti ailesi olarak tüm dinamiklerimiz ile yaptığımız saha çalışmaları neticesinde, çıkan anketlerde durumun iyi olduğunu görmekteyiz. Çok kısa bir zaman kaldı, iyi bir neticeyle inşallah bu işi Hamit Öncü’yü Esenyurt’a belediye başkanı yaparak tamamlayacağız. Sahada oldukça etkin bir çalışma içindeyiz ve inşallah bu çabalarımız, yorgunluk ve yoğunluğumuzu 1 Nisan sabahı İstanbul’da Murat Kurum’u belediye başkanımız, Esenyurt ‘ta Hamit Öncü’yü belediye başkanımız olarak göreceğiz’ dedi.

   

  ‘İSTANBUL HİZMET BEKLİYOR, ESENYURT HİZMET BEKLİYOR’

  Tecrübeli siyasetçi ve yerel yönetici olan Necmi Kadıoğlu, 24 Mart Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştireceği, İstanbul mitingini işaret ederek;

  ‘’İstanbul’da her zaman büyük mitinler yapıyoruz. Bu büyük mitingimize de katılarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında inşallah tüm dünyaya bir mesaj verelim. İstanbul Büyükşehir Belediyesini de inşallah Murat Kurum kardeşimizle almalıyız. Çünkü İstanbul hizmet bekliyor ve 5 yıldır hizmet alamadığı bir dönem yaşadı. Koca bir şehir ve 16 milyon insanın hizmet alması gerekiyor. Bunu inşallah geçmişte olduğu gibi bu dönemde Murat Kurum ile yapacağız. Keza Esenyurt ’ta da yine öyle 5 yıldır hizmetten eksik kalmış. Şehir tahrip edilmiş. Bu tahrip edilen şehri yeniden imar etmek için Hamit Öncü başkanımızla beraber bir ekip olarak Esenyurt’u yeniden olması gereken hizmetlere kavuşturacağız. Bizim bütün derdimiz budur’ dedi.

  GÖNÜLLÜLER İLE ÇALMADIK KAPI KALMAYACAK

  Necmi Kadıoğlu seçim sath-ı mailine girilen bu zaman diliminde, Esenyurt Gönüllüleri Platformu olarak oluşturulan 200 kişilik bir ekip ile ilçede tüm siteleri, toplu konutları, mahalle ziyaretleri, ev ziyaretleri yaparak AK Parti Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  Eski başkan Kadıoğlu, günün ilk ışıklarından başlayan, çalışma temposu ile sahura kadar sırasıyla esnaf ziyaretleri, STK buluşmaları, SKM istişare toplantıları, kanaat önderleri görüşmeleri, meclis üyeleri ve önceki dönem teşkilat mensupları ile toplantılar yaparak, 1 Nisan’dan itibaren Esenyurtlu ve İstanbullunun AK Belediyecilik hizmetlerine kavuşması için çalışmalarını hızlandırdı.   ​

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir