ALTIN 2.022,060,21%
BITCOIN 1593326-1,10%
22 Şubat 2024
İstanbul

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

A101 Aktüel Kataloğu Ürünleri

Her hafta güncel olarak sunulan A101 kataloglarına ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. En güncel indirimleri bulabileceğiniz ve sürpriz kampanyaları ile her hafta aktüel ürünleri müşterileri ile buluşturan A101 Aktüel kataloglarını sizinle buluşturuyoruz.

A101 Aktüel Katalogları Ne Zaman Satılıyor

A101’in aktüel günleri haftanın her perşembe günü sabah itibari ile satışa sunulmaktadır. Kampanya kapsamında belirli sayılarda satılan bu ürünler herkes tarafından sevilen ve o sönemin ihtiyaçlarına göre seçilmektedir. A101 aktüel katalogları ise yaklaşık olarak 1 hafta veya 10 gün öncesinde açıklanmaktadır. Bu süreden daha önce ürünlerin belirli bir kısmını öğrenme şansımız bulunmaktadır. Tabiki yine bunu sizinle paylaşıyoruz ve bildiriyoruz. Bu süre içinde en azından A101 gelecek ürünleri daha önce öğrenmiş oluyorsunuz ve almak için planları yapabiliyorsunuz. Kaliteli ürünleri ile her zaman en iyi ürünleri sunan A101 katalogları en güncel şekilde sunmak için Aktüel10 tüm gücüyle hizmet vermeyi hedefliyor. Potansiyel gücüne ek olarak katalog ve bilgi ağırlıklı içerikleri ile standart bir haber sitesinden çok daha fazlasını burada görebilirsiniz. Hangi ürünü nasıl alabileceğinizden tutun en iyi uygun fiyata nerelerde bulacağınıza kadar bir çok kategoride hizmet vermektedir.

 

A101 Bilgisayarları Neden Bu Kadar Ucuz?

Özellikle elektronik ürünlerde farkedilen büyük indirimler bir çok müşteriyi düşündürüyor. Aynı marka ve özelliklerde olan bir çok ürün Teknosa ve Vatan gibi yerlerde iki katı olurken A101 aktüel ürünlerde gelen bilgisayarlar veya televizyonlar bu kadar ucuz olabiliyor? Genellikle laptoplarda karşılaştığımız özel olarak ürün getirme durumu bunun cevabı olabilir. A101 aktüel günleri için özel olarak sipariş edilen ve toplu olarak getirtilen bu ürünleri aynı model olarak diğer mağazalardan alabilme imkanınız bulunmuyor. Tabiki özellik olarak aynı gözüksede bir çok son kullanıcı müşterinin anlamayacağı şekilde donanım veya sürüm farklılıkları bulunmaktadır. Yani aynı marka olması diğeri ile aynı güçte olacağı anlamına gelmez.

Kaynak: Deşifre

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

error: