20 Temmuz 2024

Wifi Şifre Kırma Programı

WİFİ ŞİFRESİ KIRMA NASIL YAPILIR

Yakın zamanda dededen toruna herkesin sosyal medya hesabı var. Burada yaptığımız şeyi dünyanını öteki ucunda izletebiliyoruz. Anında her şeyden haberdar olabiliyoruz. Büyükten küçüğe herkes artık doğum günlerini sosyal medyadan takip eder olduk. Kim kaç yaşında, nerede doğmuş hepsini oradan görüyoruz. İnternet bizler için velinimet haline geldi. Hani derlerdiya uzaklar keşke yakın olsa artık öyle bir derdimiz yok. Uzaklar bize çok yakın oldu. Wifi şifre kırıcı dumpper programı sayesinde artık çok kolay. Windows tabanlı olarak çalıştığı için normal program kurar veya kullanır gibi yakındaki wifileri kolaylıkla kırabilirsiniz. SMS diye bişey vardı eskiden mesela ama onu artık neredeyse unuttuk. O kadar çok hayatımızı teknolojiye yönettikki teknolojinin ilklerinin isimlerini duyduğumuz zaman garipsiyoruz. Eskiden uzun uzun antenli telefonlar vardı. Bırakın wifiyi interneti fotoğraf bile çekmiyordu. Kocaman anteni görünsün diye binbir şekile giriyorduk. Şimdi antenden eser kalmadı. Telefonlar evrim geçirdi. Kocaman büyük bilgisayarlar ceplerimize sığmaya başladı. Bunların hepsi iyi güzel ama peki internet olmadığı zaman bunlar bizim için sadece masa süsü. Bir wifi şifresi cebimizdeki paradan daha değerli hale geldi günler oldumu hayatınızda. Eminimki bir çok kez olmuştur. Çok para verip aldığımız o telefonlar interneti olmadığı zaman bir hiç.

. . . 

indir butonu

. . . 

wifi şifre kırma

MODEM WİFİ ŞİFRE KIRMA PROGRAMI

Her geçen gün hayatımızda değeri daha çok artan internet. Artık A’dan Z’ye bütün ihtiyaçlarımızı internet kullanarak yapıyoruz. Kullandığımız sosyal medyadan tutun hemen hemen hayatımızın her köşesinde bir tarafta akıllı telefon diğer tarafta ise tabletler var. Hayatta belkide sudan daha çok ihtiyaç duyduğumuz en önemli şey internet. Gittiğimiz mekanlarda çaydan önce Wifi şifresi soruyoruz. Öncelikle onu istiyoruz. Peki bu kablosuz bağlantıları kırmanın bir yolu yok mu diye belkide hepimiz düşünmüşüzdür. İnternette pek çok kez araştırmışızdır.

Wifi şifre kırma yöntemleri ülkemiz dışında hemen hemen hiçbir yerde kullanılmıyor diyebiliriz. Bunun nedeni diğer ülkelerde internet kullanımı fazla olsada ücretler ucuz olmasıdır. Bunun için herkes kendi internetini kullanıyor. Wifi şifresi gibi bi dertleri yok adamların. Ve tabiki bizdeki kadarda yavaş değil. Biz elimizdeki internete ulaşmak için binlerce kez filetlelerden geçmek zorunda kalıyoruz. Yani telefon bağlantımız binlerce kez uzaya gidip tekrar geliyor. Aslında baktığımız programların çoğunda wifi şifre kırma yer alıyor. Ama bunların hangisi ne kadar sağlıklı? Yani istediğimiz şeyi bize verebiliyor mu? Bunun bir tekniği var mı? Kafamızda hep böyle deli sorular var. Bir çok programı denedik. Kafamızdan wifi şifreleri uydurduk. Doğum tarihleri yada tutuğumuz takımların kuruluş yıllarını denedik. Kimi zaman belkide denk geldi. Tutturduk tahminlerimizi. Ama sonuçta yine dilediğimiz istediğimiz modem wifi şifre kırma programına ulaşamadık. Denedik, denedik ama olmadı. Aslına bakarsanız böyle bir proğram daha geliştirilmedi. Elimizde mevcut olan bir kaç proğram var ama bunlarda bizim gerçekte istediğimizi vermiyor. Verimliliği sağlayamıyor. Biz yine her zaman olduğu gibi ısrarla ve umutla internette ücretsiz wifi, wifi şifresi kırma, wifi şifresi nasıl kırılır kelimelerini çok fazla aratacağız gibime geliyor.

Wifi Kırma Programı Kullanımı

. . . 

indir butonu

. . . 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir